X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Informacje o towarzystwie ubezpieczeń LIBERTY UBEZPIECZENIA

Liberty Ubezpieczenia jest marką należącą do Liberty Mutual, międzynarodowej grupy, świadczącej kompleksowe usługi ubezpieczeniowe w 24 krajach, na 5 kontynentach.
 
Liberty Mutual powstała w Stanach Zjednoczonych w 1912 roku, a dzisiaj jest jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych w tym kraju, zajmującą czwartą pozycję wśród ubezpieczycieli majątkowych.

Firma należy do amerykańskiej grupy ubezpieczeniowej Liberty Mutual, pod którą dostępny jest pełen portfel ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, NNW, Assistance.
 
Produkty Liberty Ubezpieczenia sprzedawane są przez polski oddział
Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. za pośrednictwem telefonu i Internetu. Produkty Liberty Ubezpieczenia można kupić w kilku pakietach:
·         OC + Mini Assistance
·         OC + AC Standard (Mini Assistance bez dodatkowych opłat)
·         OC + AC Premium (Mini Assistance bez dodatkowych opłat)
Dodatkowo każdy klient ma możliwość dokupienia ubezpieczenia Premium Assistance oraz NNW.
 
 
OC
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowe dla wszystkich właścicieli samochodów w Polsce. Dlatego też zakres ubezpieczenia OC LU jest standardowy i obejmuje szkody związane z udziałem własnego samochodu w ruchu drogowym, którego następstwem jest uszkodzenie bądź zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku.
 
AC
Ubezpieczenie AC jest dostępne w wersji STANDARD i PREMIUM.
 
Zakres ubezpieczenia AC STANDARD obejmuje szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu i/ lub jego wyposażenia (w tym również szyb) powstałe w wyniku wypadku drogowego oraz kradzieży. Zakres ubezpieczenia obejmuje także szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie jak również powstałe na skutek wystąpienia takich zdarzeń jak huragan, grad, powódź czy pożar. AC STANDARD charakteryzuje się również brakiem udziału własnego, odnawialną sumą ubezpieczenia w trakcie trwania umowy i ochroną zarówno w Polsce jak i na terenie Europy. Ponadto, szkody kradzieżowe nie wpływają na utratę zniżek bonus/malus.
Ubezpieczenie AC PREMIUM wyróżnia się także gwarantowaną i odnawialną sumą ubezpieczenia w trakcie trwania umowy. Ponadto, klient zyskuje możliwość naprawy samochodu w autoryzowanych stacjach obsługi z użyciem oryginalnych części zamiennych.
 
Mini Assistance
W ramach ubezpieczenia OC oferowany jest pakiet Mini Assistance, obejmujący pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego. Ponadto, każdy klient ma zapewnioną pomoc informacyjną dotyczącą, m. in. postępowania w przypadku wystąpienia zdarzenia, procedur związanych ze zdarzeniem, usług najbliższych partnerów ubezpieczyciela, w tym pomocy drogowej, wypożyczalni pojazdów, hoteli, stacji paliw czy warsztatów partnerskich.
 
Premium Assistance
Każdy klient Liberty Direct ma możliwość dokupienia pakietu Premium Assistance obowiązującego w całej Europie i obejmującego znacznie więcej ryzyk. Cechą wyróżniającą jest m.in. bardzo szeroki zakres ubezpieczenia w przypadku zdarzeń, również tych mających miejsce w pobliżu miejsca zamieszkania. W takich wypadkach Liberty proponuje klientom naprawę lub holowanie samochodu, pomoc w razie wypadku, dostarczenie paliwa lub też pojazd zastępczy. Ubezpieczenie obejmuje także przypadki polegające na awarii akumulatora, ogumienia, oświetlenia pojazdu czy zatrzaśnięcia kluczyków. Ponadto, jeśli ubezpieczony doznał obrażeń ciała i jego stan wymaga transportu medycznego - w ramach ubezpieczenia pokrywane są koszty transportu do placówki medycznej. Dodatkowo, w Premium Assistance Liberty Direct oferuje najdłuższy odcinek holowniczy – jego wartość może sięgać 600 złotych. Niestandardową cechą tego produktu jest dostarczanie części zamiennych do samochodu.
 
NNW
Ubezpieczenie NNW jest dostępne dla posiadaczy wszystkich pakietów oferowanych przez Liberty Direct. Przedmiotem ubezpieczenia są: następstwa nieszczęśliwych wypadków, jak również życie i zdrowie ubezpieczonego. W ramach NNW Liberty oferuje: ochronę podczas korzystania z pojazdu, wsiadania i wysiadania z samochodu oraz jego naprawy na trasie. Świadczenia wypłacane są z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu, inwalidztwa i śmierci, a ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zdarzenia zarówno w Polsce, jak i w Europie. Jego wyróżnikiem jest wysoka suma ubezpieczenia – 20 000 zł na osobę, zarówno dla kierowcy, jak i wszystkich pasażerów.
 
W przypadku wszystkich produktów oferowanych pod marką Liberty Ubezpieczenia możliwa jest płatność w ratach, jak również akceptowane są wszelkie dostępne na rynku formy płatności.

Od października 2014 roku w Liberty Ubezpieczenia można ubezpieczyć również:

 
  • mieszkanie,
  • wyjazd turystyczny,
  • majątek firmy.
     
Sprawdź ofertę
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.